Steinar Pedersen

Arendal Fotball og trener Steinar Pedersen skiller lag

Arendal Fotball og trener Steinar Pedersen har kommet til enighet om å avslutte samarbeidet med umiddelbar virkning.

Kontrakten mellom Steinar Pedersen og Arendal Fotball hadde en varighet ut 2020-sesongen. Klubben har konkludert med at man ikke vil forlenge denne kontrakten for kommende sesonger. Med utgangspunkt i denne konklusjonen, er partene enige om at det mest hensiktsmessige er å skille lag nå.

Arendal Fotball takker Steinar Pedersen for hans store innsats for klubben.

Steinar Pedersen selv uttaler følgende:

- Jeg vil benytte anledningen til å takke Arendal Fotball for muligheten til å være klubbens hovedtrener siden august 2018. I denne tiden har jeg jobbet hardt og målrettet sammen med støtteapparatet og en flott spillergruppe for å nå klubbens mål. Jeg ønsker klubben og spillerne lykke til videre.

Annonse fra Obos-ligaen: