Fotballpub med Mattias!

Nå har du mulighet til å bli bedre kjent med Arendal Fotballs nye trener. Fredag kveld inviterer klubben til fotballpub med Mattias Andersson hos Mør!

- Jeg vil gjerne bli bedre kjent med byen, supportere og samarbeidspartnere. Derfor gleder jeg meg til å være med på arrangementet fredag, sier Mattias Andersson.

Lørdag får han sin debut på hjemmebane mot serieleder Bodø/Glimt. Debuten kunne knapt vært en større utfordring i OBOS-ligaen i år, men Mattias Andersson har bare ett mål for kampen - og det er å vinne den.

MattAnd_signatur
Her signerer Mattias Andersson kontrakten med Arendal Fotball og blir ny hovedtrener for klubben.

- Fløy ledet 4-1 mot Start i cupen med 20 minutter igjen å spille, så det er klart at Arendal kan slå Bodø/Glimt, sier den offensive svensken.

Arrangementet fredag kveld starter kl 20.30 i puben i 2. etasje på Mør. Her vil i tillegg til Mattias Andersson også deler av det øvrige støtteapparatet ta turen, og kanskje kommer også noen av spillerne innom - selv om de på fredagskvelden primært vil være opptatt av å forberede seg til kampen.

- Vi må samle byen om klubben og laget. Støtte fra publikum er veldig viktig når vi skal vinne fotballkamper, mener Mattias Andersson. 

Mør-eier Knud Nilsen er glad for å åpne dørene for både klubben, supportere og støttespillere. - Dette er et fantastisk fint initiativ, og det gir alle oss som er glade i fotballen her i byen en fin mulighet til å bli kjent med Mattias Andersson. Nå er det en ny start for Arendal Fotball, og det tror jeg er viktig både for klubben og for fotballen i Arendal. Etter min mening er det en veldig god idé å starte denne epoken med å invitere alle som bryr seg om fotball til en slik hyggelig sosial samling. Vi skal bidra med god stemning og godt lokalt drikke til hyggelige priser, lover Knud Nilsen.

Alle er herved invitert!

Fotballpub med Mattias Andersson

  • Dato: Fredag 16. juni

  • Tidspunkt: Kl 2030 (NB! Ny tid!)

  • Sted: Mør (Puben i 2. etasje)

  • Gratis inngang!

Annonse: