Juni Wullum Ellefsen klar for Arendal Fotball
Kragerø har noen svært gode årganger av jentespillere som er på vei opp og frem. Den første som knytter seg til Arendal Fotball er 2008-årgangen Juni Wullum Ellefsen.
Midtbanespilleren spilte høstsesongen i Amazon Grimstad, og har dermed til tross for sin unge alder prøvd seg på dette nivået tidligere.
- Jeg gleder meg veldig til spill for Arendal i år! Det var riktige for min utvikling å nå gå til en klubb og en trener som spiller på en måte som jeg gjør at jeg kan utvikle meg videre. Med den spillerstallen klubben har, og med Anton som hovedtrener vet jeg at vi blir spillende lag.
På dagens trening var det også tre hospitanter fra Kragerø fra samme årskull som Juni. Det har blitt gjort en veldig god jobb med disse jentene over tid i Kragerø, så her kan det komme opp flere gode spillere etter hvert.
Velkommen til Arendal, Juni!