Fredrik Nett blir ny fyio i Jerv fra nyttår og forlater dermed Arendal Fotball.

Lykke til videre Fredrik

Fredrik Nett forlater Arendal Fotball ...

Fredrik Nett har siden 2017 vært klubbens fysioterapeut og tatt vare på klubbens skadde spillere. 

Nå er det imidlertid en ny utfordring som venter for Fredrik. Han fikk nemlig et tilbud fra Jerv som han valgte å takke ja til. Dermed forlater han Arendal for 2020-sesongen. 

Fredrik Nett har vist seg som en meget dyktig fysioterapeut og det blir ikke lett å fylle hans sko. Det sa Bård Sterk-Hansen, daglig leder i Arendal Fotball, da han tidligere i desember takket av Fredrik. 

Fra før er det kjent at Bjørge Fedje blir ny keepertrener. Ellers er det ikke noen foreløpige endringer i støtteapparatet til Arendal Fotball foran 2020-sesongen, bortsett fra at det må jaktes en ny fysioterapeut da ... 

Annonse fra Obos-ligaen: