Nyheter
august 2020
-
11. august 2020Rammet av kyssesyken
Markus Håbestad (21) kan miste mye av høstsesongen, etter at han forrige uke fikk konstatert kyssesyken. Samtidig er kontrakten terminert for langtidsskadde Andreas Bruhn Christensen (26).
-
08. august 2020Skuffet over mangel på presisjon - og scoringer
Uten scoringer er det ingen som vinner fotballkamper. Uten scoringer kan man derimot tape kamper man burde hatt god kontroll på.
-
07. august 2020- Vi ønsker revansje VideoBildegalleri
Jakob Rasmussen ser frem til å møte tidligere Arendal-spillere når Fløy er motstander i den kommende serierunden.
-
06. august 2020- Divisjonens beste keeperduo
Arendal har sannsynligvis divisjonens beste keeperduo. Både Leopold Wahlstedt og Jonatan Strand Byttingsvik er unge burvoktere med potensial til å nå veldig langt, ifølge trenerteamet.
-
01. august 2020Ned på jorda Video
Seiersrekken stoppet brått hjemme mot Vard. - Jeg tar tapet på min kappe, sier Steinar Pedersen og erkjenner at han kanskje burde tatt noen andre grep i forkant av kampen. Se høydepunkter fra kampen her!
juli 2020
-
31. juli 2020- Tøffeste utfordring til nå Video
Nyopprykkede Vard kan bli en tøff utfordring for Arendal Fotball på hjemmebane, erkjenner trener Steinar Pedersen.
-
30. juli 2020- Alle trekker i samme retning Video
Med tre strake seire i serien, har Peder Nersveen fått en perfekt start på Arendal-karrieren. Kvalitet i alle ledd og godt samhold i laget er forklaringen på den gode poengfangsten, mener han.
-
26. juli 2020Helt perfekt!
En perlescoring fra Fabian Ness i det 88. minutt avgjorde kampen mot Levanger. Etter enda en seier på bortebane topper Arendal tabellen!
-
20. juli 2020Garantert plass på alle kamper i 2020!
Løp og kjøp: Det er fortsatt restriksjoner på hvor mange som kan få billett til hver hjemmekamp denne sesongen. Men nå legger Arendal Fotball ut et begrenset antall sesongkort som gir deg garantert plass på alle hjemmekamper i hele 2020!
-
19. juli 2020Se blinkskuddene fra Fram-kampen! Bildegalleri
De 200 som fikk komme inn på Norac stadion lørdag, fikk full valuta for inngangspengene. Her er noen av øyeblikkene som er verdt å huske!